آموزش خصوصی سئو در گلستان

اینجانب جواد محمدی متعهد می‌شوم که در صورت عدم تأیید آموزش‌ها و مشاوره‌های ارائه شده توسط من، مسئولیت کامل کار خود را بر عهده گرفته و نسبت به جبران زمان و سرمایه‌گذاری شما عزیزان اقدام نمایم.

دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان​

چرا نیاز به انجام سئو امروز بیشتر است؟

در دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان یاد می‌گیریم بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) به طور طبیعی باعث ورود ترافیک به وب سایت شده و بازدید و احتمال خرید یا کسب درآمد را افزایش می‌دهد. هر چه میزان ترافیک ورودی در سایت بیشتر شود به مرور پیشرفت در صفحات گوگل بیشتر خواهد شد که در تجدید و بروز رسانی‌های گوگل هم وقتی شما دارای بازدید بالایی باشید که موجب فروش محصولات یا خدمات و دیده شدن شما شده است، دیگر توسط الگوریتم‌های جدید مورد مواخذه یا جریمه قرار نخواهید گرفت.

و به سوال بالا که در ابتدا مطرح شد، نه تنها در متن فوق به جواب رسیدیم، بلکه در ادامه نیز به نکات مورد توجهی اشاره خواهیم داشت.

برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت بر هر استراتژی سئو به زمان نیاز دارد – در حالی که پیچیدگی سئو پایانی ندارد، یک چارچوب اثبات شده وجود دارد که می‌تواند به هر کسی کمک کند پایه محکمی برای سایت یا تجارت خود ایجاد کند.

آموزش خصوصی سئو در گلستان​

در دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان می پردازیم به:

دلیل عملکرد کند موتور جستجوی گوگل در موبایل

الگوریتم‌های جستجوی پیچیده گوگل و پردازش گسترده داده‌ها در آن ممکن است باعث کاهش زمان بارگذاری شود. مضاف بر اینکه، ویژگی‌های در مقالات یا سایت شما وجود دارد که موتور جستجو برای بارگذاری به زمان زیادی نیازمند می‌شود، از جمله تصاویر، ویدیوها و نمونه کارها و یا گالری‌های تصاویر که ممکن است در مقایسه با بارگذاری محتواهای دیگر برای موتورهای جستجو مثل آیتم‌های ساده‌تر و فقط متنی، به زمان بیشتری برای بارگیری نیاز داشته باشند. در این مرحله باید از ابزارهای ریسپانسیو ساز و کم کننده حجم مخصوصا در حالت موبایل استفاده شود که در این دوره به آن می‌پردازیم.

ایجاد مرجع آنلاین برای کسب و کار شما

با تلاش برای ایجاد لینک‌های مرتبط و با کیفیت بین وب‌سایت‌های معتبر در حوزه کاری خودتان، می‌توانید شاهد افزایش اعتبار وب‌سایت خود باشید. با این حال، احتیاط کنید و در برابر خطرات لینک‌های بد و مخرب با محتوای نامربوط که می‌تواند به رتبه‌بندی شما آسیب برساند، آگاه باشید. علاوه‌بر این ، از نمونه‌های موفقیت شرکت خود برای ایجاد یک پروفایل و لینک برای لینک‌سازی قوی که اعتبار و تخصص شما را دارای جلوه زیبا و چشمگیر می‌کند، استفاده کنید.

 

هدف دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان آموزش چه مهارت‌هایی به شما می‌باشد؟

 

مهارت‌های اساسی که می‌توانید در کسب و کار واقعی به کار ببرید.

بدانید که ترافیک ارگانیک چیست و چرا و چگونه آن را به سایت خود جذب کنید.

درک عملکرد موتورهای جستجو و نحوه استفاده بهینه از آنها.

جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل کارآمد داده‌ها با استفاده از روش‌های تحقیقاتی متعدد.

با استفاده موثر از تحقیقات، تصمیمات بازاریابی کاملاً تعریف شده‌ای بگیرید.

مهارت‌ها و تکنیک‌هایی را برای افزایش رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو به دست آورید.

یک وب سایت را مدیریت کنید و در صورت لزوم مشکلات را عیب یابی کنید.

از لینک بیلدینگ برای بهینه‌سازی فاکتورهای سئوی آف پیج سایت خود استفاده کنید.

با بهبود مهارت‌های تحلیلی، مجموعه مهارت‌های خود را گسترش دهید.

از تجزیه و تحلیل برای انجام مطالعات دقیق در مورد اینکه چه تاکتیک‌های سئو برای یک وب‌سایت کار می‌کنند و چه مواردی نه، استفاده کنید

  • چه کسانی باید این آموزش سئو را بگذرانند؟
  • چه کسی به آموزش ما اعتماد دارد؟

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، فرآیند بهینه‌سازی محتوایی است که توسط موتورهای جستجو از طریق ترافیک‌های ارگانیک بدست می‌آیند. سئو یکی از مهم‌ترین روش‌ها در دیجیتال مارکتینگ است که با چندین مزیت عمده از جمله رایگان بودن برای به دست آوردن ترافیک ارگانیک ثابت می‌تواند موجب کسب و کار شما در دنیای دیجیتال شود. مهم‌تر از آن، سئو پتانسیل کمک به کسب و کار شما را برای دستیابی به مخاطبان انبوه دارد، زیرا گوگل نزدیک به 4 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد.

 

برای یک مبتدی سئو، اصطلاحات سئو بسیار زیادی برای یادگیری وجود دارد و ابزارهای سئو ناآشنا زیادی برای امتحان کردن وجود دارد. اما دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان آموزش‌های تدوین شده خود شما را با دنیایی از ناشناخته‌ها به شناخته‌ترین روش‌ها پیش می‌برد.

آموزش خصوصی سئو در گلستان​

متخصص بازاریابی در حوزه دیجیتال شوید

طیف گسترده‌ای از مهارت‌های بازاریابی دیجیتال را در دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان با اولویت‌بندی‌هایی شامل دوره‌های بهینه‌سازی موتور جستجو مقدماتی تا آموزش جستجوهای پولی (PPC) ، آپدیت‌ها و جزئیات Google Analytics آموزش داده می‌شود.

همچنین اگر شما مدیر یک کسب و کار می‌باشید و می‌خواهید بازدهی کل تیم خود را بالا ببرید، می توانید از دوره آموزش خصوصی سئو در گلستان به صورت کاملا سفارشی و شخصی سازی شده برای بخش‌های بازاریابی مجموعه خود بهره ببرید.

 

ذهنیت بازاریابی دیجیتال چیست؟

 

ذهنیت بازاریابی دیجیتال روشی از تفکری است که شامل یادگیری مداوم، سازگاری، خلاقیت و تمرکز بر دستیابی به نتایج قابل اندازه‌گیری است. این در مورد درک چشم انداز دیجیتال که هر روزه در حال تغییر و استفاده از جدیدترین ابزارها و تکنیک ها برای ارتباط موثر با مخاطبان لازم است.

همراه با کوچینگ و آموزش‌های مشاور جواد محمدی با بیش از 15 سال تجربه عملی در بازاریابی دیجیتال و آموزش و نمونه کارها و پروژهای موفق، ما شما را به چالش می‌کشیم تا سوالاتی را مطرح کنید که دیگران قادر به حل یا پاسخ گویی به آنها نبوده‌اند!

معرفی گلستان

معرفی گلستان

شهرستان‌های گلستان
شهرستان آزادشهر ، شهرستان آق‌قلا ، شهرستان گز ، شهرستان ترکمن ، شهرستان رامیان ، شهرستان علی‌آباد ، شهرستان کردکوی ، شهرستان کلاله ، شهرستان گالیکش ، شهرستان گرگان ، شهرستان گنبد کاووس ، شهرستان گمیشان ، شهرستان مراوه‌تپه ، شهرستان مینودشت

شهرهای گلستان
آزادشهر ، آق‌قلا ، انبار آلوم ، اینچه‌برون ، بندر ترکمن ، بندر گز ، خان‌ببین ، دلند ، رامیان ، سرخنکلاته ، سیمین‌شهر ، علی‌آباد ، فاضل‌آباد ، فراغی ، کردکوی ، کلاله ، گالیکش ، گرگان ، گمیشان ، گنبد کاووس ، مراوه‌تپه ، مینودشت ، نگین‌شهر ، نوده خاندوز ، نوکنده